Trener biegowy

 

Ten rodzaj współpracy (szkolenia) obejmuje kompleksową komunikację przez telefon i e-mail (czyli współpraca online) oraz konsultacje i treningi indywidualne w zależności od potrzeb.

 

W połączeniu z regularnymi konsultacjami z trenerem, szkolenie to jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących zawodników oraz tych, którzy pragną wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Wywodzę się ze sportu wyczynowego i cały czas w nim na wysokim pułapie funkcjonuję więc szkolenie tzw. wynikowe jest mi bardzo bliskie.

 

W ten sposób współpracuję także z biegaczami, którzy borykają się z kontuzjami, nie notują progresu wynikowego oraz zatracili radość z treningu biegowego. Krótko mówiąc jestem także ekspertem od tzw. „ciężkich”przypadków, a takich niestety jest coraz więcej… U mnie jest w wszystko w jednym pakiecie czyli kompleksowo zadbam o Twój sportowy rozwój bez względu na jakim poziomie jesteś. Nie mam ograniczeń i obwarowań jeśli chodzi o komunikację, dzięki temu nasza współpraca jest możliwie najbardziej zindywidualizowana.

Szczegóły i zalety współpracy:

  • Szczegółowa diagnoza aktualnego stanu wytrenowana i analiza treningu

  • Wyznaczenie realnych celów, słabych i mocnych stron zawodnika

  • Konsultacje telefoniczne, osobiste, meilowe

  • Pierwszy miesiąc zawiera pełny plan szkolenia z wszelkimi opisami i szczegółami

  • Zawodnik otrzymuje indywidualny plan treningowy 1 x na 2 tygodnie lub 1 x na tydzień

  • Analiza i kontrola postępów na bieżąco

  • Korekta i aktualizacja planu w zależności od różnych sytuacji

  • Konsulting: porady dotyczące żywienia oraz co ważne, wspomagania treningu poprzez naturalne żywienie, ogólnego przygotowania motorycznego, techniki wykonywania ćwiczeń, suplementacji, skutecznej regeneracji, odnowy i doboru sprzętu sportowego, pomoc w ustawieniu kalendarza startów, taktyki na bieg i wszelkich potrzebnych spraw około startowych

  • Dostęp do skutecznych i konkretnych porad dotyczących treningu

 

Cennik:

300 zł/miesiąc

  • Możliwość odbycia także zajęć treningowych w formie  indywidualnych konsultacji (zwykle 60-120 min. – Kartuzy, Kościerzyna, Trójmiasto lub wyjazdy w inne miejsca wg dostępności terminów)

* Minimalny okres rozpoczęcia współpracy wynosi 6 miesięcy.

 

W miarę możliwości czasowych, istnieje szansa indywidualnych bądź grupowych spotkań z trenerem, konsultacji w terenie lub na siłowni oraz  wspólnych wyjazdów na zgrupowania w towarzystwie czołowych Polskich biegaczy.

Szybki kontakt:

tel. 510-555-033

e-mail: trener@trener-biegowy.pl

Uwaga: Ilość zawodników w grupie jest ograniczona.