Zapraszam na warsztaty dla biegaczy – VOL. 1

Zapraszam Was na warsztaty dla biegaczy. Jest to nowy projekt, który wspólnie z moją małżonką i zawodniczką 😉 Dominiką oraz Markiem organizuję. Mam także cichą nadzieję, że bardzo rozwojowy stąd nazwa VOL. 1 bowiem planów na kolejne edycje programowe jest zdecydowanie więcej.

Aktualizacja: pozostało 5 miejsc

 

 – to marka, którą tworzymy w pięknej scenerii Polski Północnej czyli na Kaszubach. Profesjonalna organizacja warsztatów, seminariów, obozów i wysokiej jakości imprezy biegowe to nasze główne założenia. Często więc będziemy zapraszać w te urokliwe zakątki kraju biegaczy, triathlonistów i w ogóle osoby aktywne, którą pragną rozwijać się sportowo – pogłębiać wiedzę, umiejętności i być coraz bardziej świadomym zawodnikiem. Piękne miejscowości w kaszubskich lasach i nad morzem to miejsca, w których zaznacie odprężenia i wejdziecie na wyższy poziom swoich możliwości. Z pewnością poniesie nas także w góry….


Kilkanaście lat treningu i doświadczenia trenerskiego, kilkadziesiąt medali mistrzostw Polski wszystkich kategorii wiekowych, Finał Mistrzostw Świata, medal Mistrzostw Europy, finały mistrzostw Europy,  pierwsza trójka na listach all – time w Polsce, dziesiątki biegaczy amatorów z sukcesami na koncie, ukończone studia magisterskie, kursy trenerskie i szkolenia – to dorobek naszej kadry i gwarancja profesjonalizmu. Teraz zdecydowaliśmy się dzielić wiedzą i doświadczeniem z innymi. Zapraszamy do współpracy!

 

Aktualnie w ofercie mamy WARSZTATY BIEGOWE VOL 1.

Zapraszamy na FACEBOOK: https://www.facebook.com/PROkaszebeRUN/