AKADEMIA BIEGOWA

Zapraszam na zajęcia treningowe dedykowane biegaczom amatorom, triathlonistom, duathlonistom na każdym poziomie wytrenowania. Mile widziani są  wszyscy rozpoczynający przygodę ze sportem, osoby, które zwyczajnie chcą zachować lub poprawić sprawność ogólną i różne cechy motoryczne. Treningi prowadzone są w czterech miejscach. 
Długość treningu – 90 min. Koszt treningu wynosi od 10 do 15 zł w zależności od miejscowości. 

Zajęcia nacechowane są tymi elementami, które są potrzebne zawodnikom i to bez względu na ich reprezentowany poziom! Do tego dochodzi mega dawka motywacja i energia jaką otrzymuje się od Grupy!

 

Początkujący zaczynają od marszo biegów, ale dalej wspólnie wszyscy wykonują  pozostałe części, które dostosowane są do poziomu uczestników. Głównym celem jest zwrócenie zawodnikom uwagi na najważniejsze elementy treningu i praca nad nimi  m.in. technikę biegu, popełniane błędy, dostosowanie intensywności treningu do aktualnego poziomu, wprowadzanie nowych środków treningowych.

Technika i dążenie do bezpiecznego trenowania związane są stricte z poprawą sprawności ogólnej, zakresów ruchu w stawach, poprawie stabilizacji, zdolności koordynacyjnych, poczucia rytmu, elastyczności i oczywiście siły w każdej postaci. W treningu wykorzystujemy całe to spectrum możliwości przesunięcia zawodnika na wyższy poziom, ale w taki sposób by zajęcia były urozmaicone i sprawiały wiele przyjemności i satysfakcji.

Samo bieganie  jest prostą czynnością, ale już trening nie zupełnie. W pewnym momencie biegaczom  czegoś brakuje, albo zaczynają pojawiać się kontuzje, przeciążenie lub nie ma progresu. Stąd dla osób, które chcą się kompleksowo rozwijać wynikowo lub zadbać o sylwetkę takie zajęcia to strzał w dziesiątkę

„ZAMIAST BIEGAĆ – ZACZNIJ TRENOWAĆ!

 

Dołącz do naszego teamu!
Więcej informacji – aktualności, wspólne wyjazdy, imprezy i newsy są na naszym fanpage-u – kliknij ikonę Akademii, która Cię interesuje: