Trener biegowy

 

Ten rodzaj współpracy (szkolenia) obejmuje kompleksową komunikację przez telefon i e-mail (czyli współpraca online) oraz konsultacje i treningi indywidualne w zależności od potrzeb.

 

W połączeniu z regularnymi konsultacjami z trenerem, szkolenie to jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących zawodników oraz tych, którzy pragną wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Wywodzę się ze sportu wyczynowego i cały czas w nim na wysokim pułapie funkcjonuję więc szkolenie tzw. wynikowe jest mi bardzo bliskie.

 

W ten sposób współpracuję także z biegaczami, którzy borykają się z kontuzjami, nie notują progresu wynikowego oraz zatracili radość z treningu biegowego. Krótko mówiąc jestem także ekspertem od tzw. „ciężkich”przypadków, a takich niestety jest coraz więcej… U mnie jest w wszystko w jednym pakiecie czyli kompleksowo zadbam o Twój sportowy rozwój bez względu na jakim poziomie jesteś. Nie mam ograniczeń i obwarowań jeśli chodzi o komunikację, dzięki temu nasza współpraca jest możliwie najbardziej zindywidualizowana.

Szczegóły i zalety współpracy:

 • Szczegółowa diagnoza aktualnego stanu wytrenowana i analiza treningu

 • Wyznaczenie realnych celów, słabych i mocnych stron zawodnika

 • Konsultacje telefoniczne, osobiste, meilowe

 • Pierwszy miesiąc zawiera pełny plan szkolenia z wszelkimi opisami i szczegółami

 • Zawodnik otrzymuje indywidualny plan treningowy 1 x na 2 tygodnie lub 1 x na tydzień

 • Analiza i kontrola postępów na bieżąco

 • Korekta i aktualizacja planu w zależności od różnych sytuacji

 • Konsulting: porady dotyczące żywienia oraz co ważne, wspomagania treningu poprzez naturalne żywienie, ogólnego przygotowania motorycznego, techniki wykonywania ćwiczeń, suplementacji, skutecznej regeneracji, odnowy i doboru sprzętu sportowego, pomoc w ustawieniu kalendarza startów, taktyki na bieg i wszelkich potrzebnych spraw około startowych

 • Dostęp do skutecznych i konkretnych porad dotyczących treningu

Cennik:

AKTUALNA CENA 200 zł / miesiąc   300 zł/miesiąc

 • Możliwość odbycia także zajęć treningowych w formie  indywidualnych konsultacji (zwykle 60-120 min. – Kartuzy, Kościerzyna, Trójmiasto lub wyjazdy w inne miejsca wg dostępności terminów) – diagnoza aktualnego stanu sprawności, techniki i wszystkich fundamentalnych zdolności motorycznych./
 • Prowadzę także indywidualne treningi motoryczne piłkarskie dla dzieci i młodzieży – spotkania 1v1 lub w większych grupach. 

* Minimalny okres rozpoczęcia współpracy wynosi 3 miesięce.

W miarę możliwości czasowych, istnieje szansa indywidualnych bądź grupowych spotkań z trenerem, konsultacji w terenie itp.

tel. 510-555-033

e-mail: trener@trener-biegowy.pl

Uwaga: Ilość zawodników w grupie jest ograniczona. Wystawiam FV (usługa szkoleniowa, usługa reklamowa, promocyjna…)